Prekių katalogas

Pirties aromatas

 • Pirties aromatas

  Kaina 550 
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 • 90% šalavijų lapų ekstraktas su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% eukaliptų eterinio aliejaus.

  Ekstraktas pažadina slaptas vidines galias, teikia energijos, stiprina apsaugines organizmo funkcijas,tonizuoja, stiprina kūną, skatina atsikosėjimą, valo kraują, stabdo plaukų slinkimą, gaivina balso stygas, padeda normalizuoti skysčių apykaitą organizme,slopina ūmius reumatinius skausmus, padeda bronchito,kataro,astmos atvejais., neutralizuoja negatyvią patalpų energiją. 

  Šalavijas – vienas iš dažniausiai vartojamų ritualinių augalų. Jis džiugina ne tik savo grožiu, bet ir kaitinantis ant pirties plautų. Šalavijas gali pasižymėti antiseptiniu, dezinfekuojančiu poveikiu, skatinti žaizdų gijimą, vartojamas ritualinėms pirties procedūroms. 

  Vartojimo būdas:

  Prieš vartojimą ekstraktą būtina sumaišyti vartant buteliuką arba lengvai suplakti. Inde vantoms mirkyti sumaišykite 3-4 litrus karšto vandens ir apie 40 ml. ekstrakto (10 ml. ekstrakto 1 litrui vandens). Eidami į pirtį, nusiprauskite šiltu vandeniu po dušu. Mišinį gerai išmaišykite, dalį jo įpilkite į atskirą indą ir iš jo galite pilti ant įkaitusių akmenų. Geriausia metalinį indą su mišiniu pastatyti ant įkaitusių akmenų, kad ekstraktas garuotų. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną. Po tokios pirties kūno plauti muilu arba šampūnu nepatariama.   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija